KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306403
nr 1630 6403
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Signerad, blandteknik, 60x47 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:36:27
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm